Privatumo politika

 

1.       Visi www.GinkluPasaulis.lt skelbimų portalo nariai turi susipažinti su taisyklėmis ir jų laikytis.

2.       Skelbimų portalo nariai įsipareigoja, kad savo skelbimuose nepropaguos  jokios politinės ideologijos, smurto, rasinės, tautinės ar kitokios nesantaikos. Visos parduodamos prekės temoje Karinis antikvariatas, skirtos naudoti tik informaciniais, mokomaisiais ar kolekcionavimo tikslais, o ne siekiant propaguoti vienokias ar kitokias idėjas.

3.       Portalas www.GinkluPasaulis.lt yra tarpininkas tarp pardavėjo ir pirkėjo. Jokių įsipareigojimų dėl narių parduodamų prekių kokybės, komplektacijos ar stovio skelbimų portalas neprisiima. Visi nesutarimai tarp pirkėjo ir pardavėjo sprendžiami derybų metu. Nesugebėjus rasti sprendimo, derybų metu visi tolimesni nesutariami sprendžiami  teisiniu keliu.

4.       Draudžiama skelbti vienodo turinio skelbimą keliose temose, vienodo turinio skelbimai bus trinami, be perspėjimo.  Tokio pat turinio skelbimą, galima skelbti tiktai kita www.GinkluPasaulis.lt kalba.

5.       Portalo www.GinkluPasaulis.lt nariai įsipareigoja nepažeisti ginklų kontrolės įstatymo,  kuris reguliuoja ginklų apyvarta toje šalyje, kurioje jis gyvena.

6.       Visi skelbimai kurie bus paskelbti skelbimų portale, bet neatitiks www.GinkluPasaulis.lt  tematikos bus trinami.

7.       Portalo www.GinklųPasaulis.lt turinio valdymo sistema gali fiksuoti narių IP adresus.

8.       Tobulinant www.GinkluPasaulis.lt portalo darbą, taisyklės gali būti keičiamos be išankstinio perspėjimo.